Telefon:+90 312 439 33 24 Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No : 110/6 06520 Balgat Çankaya / ANKARA
Ürünler

Size Sunduğumuz Ürünler

Sağlık Sigortası

Sigorta’nın anlaşmalı ya da anlaşması olmayan tüm sağlık kuruluşlarında; ayakta ya da yatarak yapılacak tedavilerden doktor muayenelerine, röntgen ve tahlillerden ilaç masraflarına, cerrahi müdahalelerden doğuma kadar sizin, dilerseniz tüm ailenizin sağlık ihtiyaçları güvence altında.
 
Neden Bireysel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?
 
Çünkü Bireysel Sağlık Sigortası özel şartlar kapsamında size dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar,sigortanızı ihtiyaçlarınıza göre kendiniz oluşturursunuz. Mesela en geniş ve katılım payı olmayan paketi alırsanız;
 
Herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ihtiyacınız olan teşhis ve tedavi masraflarını dünyanın her yerinde karşılar.
İster ayakta, ister yatarak; tüm tedavi masraflarınızı öder.
Size Sigorta Şirketlerinin geniş anlaşmalı kurum ağından dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar.
Hamilelik ve doğum harcamalarınızı, göz ve diş tedavilerinizi öder.
 
Bireysel Sağlık Sigortası Hangi Tedavi Masraflarını Öder?
 
Karşılaşabileceğiniz bir sağlık probleminde veya bir kaza sonucu yaralanmanız halinde ayakta ya da yatarak yapılacak hastane tedavi giderleriniz, doktor muayenesi, röntgen, tahlil benzeri tanı ve ilaç giderleriniz, küçük ya da büyük cerrahi müdahaleler için gereken harcamalarınız karşılanır. Ayrıca Sigorta Şirketlerinin çok geniş anlaşmalı kurum ağına bağlı kuruluşlardaki pek çok avantaja sahip olursunuz.