Telefon:+90 312 439 33 24 Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No : 110/6 06520 Balgat Çankaya / ANKARA
Hakkımızda

Erözden Sigorta Hakkında

2005 yılında faaliyete başlayan acenteliğimiz, hayat sigortaları branşı dahil tüm branşlarda hizmet vermektedir.

Özellikle Gayrimenkul Değerleme Mesleki Sorumluluk Sigortaları üzerine uzman olan acenteliğimiz Değerleme Sektöründe bulunan kurumlarla işbirliği içerisinde çalışmaları söz konusudur.

Acenteliğimiz resmi olarak Anadolu Sigorta A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş., Ak Sigorta A.Ş., Axa Sigorta A.Ş., Sompo Japan Sigorta A.Ş., Mapfre Sigorta A.Ş., Unico Sigorta A.Ş., Doğa Sigorta A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. şirketlerinin yetkili A Acentesidir.

Şirket Müdürümüz Atila EROĞLU, 1996 yılından bu yana Güneş Sigorta ve AIG Sigorta Şirketlerinde yönetici pozisyonlarında görev yapmış ve 2012 eylül itibariyle şirketimizin %100 Hissesini alarak Sigortacılık alanında çalışma hayatına acentelik alanında devam etmektedir. Ekibimizde;Sadullah Eroğlu, Hülya Kızılırmak, Merve Nur Eroğlu, Safa Eroğlu, Yasemin Eroğlu, Emrah Gülap, Ercan Toksipahi, Sema Akın, Ayşenurdan Baran ve M.Emin Yılmazoğlu ile yol almaktayız. Profesyonel ekibimizle ve titizlikle takip ettiğimiz müşterilerimize etkili çözümler getirmekteyiz.

Ekibimiz

Erözden Sigorta Çalışanları